Nas Yedekleme Satış Merkezi Ankara

Nas Yedekleme Satış Merkezi

Bilişim çağında NAS yedekleme sistemine duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Verilerin kağıda dökülme işlemi, zaman kaybı olarak görülmektedir. Üretilen verilerin depolanması, arşivlenmesi ve korunması, NAS yedekleme sistemi ile sağlanmaktadır. Özellikle işletme sahipleri verilerini güvenlik altına almak istediklerinden, Epox Soft adlı firmamızdan destek istemektedir. İşletmelere ve bireysel kullanıcılara, NAS yedekleme hizmeti verilmektedir.

NAS Yedekleme Fonksiyonel Kullanım

Farklı boyutlarda üretilen NAS yedekleme ürünleri, 500 GB ile 80 TB arasında veri depolamaktadır. NAS cihazlarının çeşitli sayılarda disk yuvaları bulunmakta olup gerektiğinde disk sayıları değiştirilmektedir. USB portundan ilave depo birimi eklenebilmektedir. İhtiyaçlara uygun düzenlemeler yapıldığından, NAS yedekleme için Epox Soft tercih edilmektedir.

NAS Yedekleme Güvenli Kullanım

Güvenlik açısından önerilen NAS yedekleme sistemi, verileri koruma altına almaktadır. Gerekli ayarlamalar yapıldıktan sonra herhangi bir diskte arıza meydana gelmesi durumunda, sistem mail yolu ile uyarı mesajı göndermektedir. Bununla birlikte cihaz durdurulmadan arızalı disk değiştirilmektedir. Son derece az elektrik tüketildiği gibi kullanılmadığında otomatik olarak uyku moduna geçmektedir.

7 gün 24 saat verilere ulaşım imkanı sunan NAS yedekleme cihazları, kurumsal şirketlere tavsiye edilmektedir. Kullanıcılar yurt dışında bile olsa NAS cihazları ile bağlantı kurabilmektedir. NAS yedekleme kullanıcıları, kendi dosyalarını istedikleri gibi şifreleyebilmektedir. Birçok veri tek bir noktada toplandığından, gereksiz yer işgali önlenmektedir. Dosyalara hızlı bir şekilde ulaşabilen kullanıcılar, zaman kazanmaktadır.

NAS Yedekleme Kullanım Avantajları Wireless bağlantılarda tercih edilen NAS cihazları, yedekleme ve depolama çözümü sunmaktadır. Kişiler ya da departmanlara özel olarak ayarlanan NAS cihazları, özel dosyaların ekstra korunmasını sağlamaktadır. Elektrik kesintilerinde uyarı verdiğinden, depolama yapan kullanıcılar herhangi bir veri kaybı yaşamamaktadır. Diskli veya disksiz olarak NAS cihazlarını sunan Epox Soft, her türlü amaç doğrultusunda yedekleme hizmeti vermektedir. Ortak bir ağ üzerinde çalışan şirket personelleri, depolama ünitelerinden faydalanmaktadır. Gerekli olan bütün evraklar, NAS cihazına yüklenebilmektedir. Normal sürücülere göre daha yüksek depolama alanı sunan NAS cihazları, tüm dosyaları aynı yerde tutmaktadır. Tüm dosyalar aynı yerde tutulduğundan, aynı anda faydalanabilinmektedir. NAS Yedekleme Özellikleri İş yerlerinde çalışma verimliliğini artıran NAS ürünlerinde, tüm veri potansiyelleri kullanılmaktadır. Tavsiye edilen bir depolama şekli olan NAS ürünleri, oldukça düşük maliyetlerden Epox Soft’tan alınmaktadır. Küçük işletmelerde IT departmanı bulunmadığından, depolama işlemi için NAS yedekleme ürünleri tercih edilmektedir. Verileri yedeklemek için karışık işlemlere ihtiyaç duymayan NAS ürünleri, şık ve modern olacak şekilde tasarlanmaktadır. Pratik şekilde herkes tarafından kullanılabilen NAS ürünlerinin, ihtiyaca yönelik kapasiteleri artırılabilmektedir. Küçük işletmelerin yanı sıra kurumsal şirketlerde ve holdinglerde de NAS yedekleme sistemlerinin kullanıldığı görülmektedir. Son teknolojinin bütün özelliklerini bünyesinde barındıran NAS ürünleri, her geçen gün daha fazla kullanım alanına sahip olmaktadır.

NAS Yedekleme Fiyatları

Türlerine ve sahip olduğu özelliklere göre fiyatlandırılan NAS ürünleri için Epox Soft, her bütçeye hitap etmektedir. Uygun ekonomik modelleri, hemen her alanda kullanılabilmektedir. Pratik özelliklere sahip olan NAS cihazları, her geçen gün daha fazla popülerlik kazanmaktadır. Sihirbaz yaklaşımlı bir taban ile verileri koruyan NAS cihazları, petabaytlarca veriyi oldukça hızlı bir şekilde işlemektedir.

NAS yedekleme cihazlarının depoladığı dosyalar, gündelik yaşamda kolayca erişilebilmektedir. Film, dizi, oyun ve müzikleri, ev ortamında kullanılan NAS cihazında toplanabilmektedir. Ev halkı vakit kaybetmeden ağa bağlanarak istediği içeriğe ulaşmaktadır. Teknik aksaklıklar ile uğraşmak zorunda kalmayanlar, yalnızca işlerine odaklanabilmektedir. NAS yedekleme ürünleri fiyatları incelendiğinde, verilerin saklanma konusunda performansın fiyatlara etki ettiği görülmektedir.

En Popüler NAS Yedekleme Cihazları

Dosya depolama işlevi gören NAS cihazları, ünite üzerindeki belleğin güvenli bir şekilde depolanmasını ve yedeklenmesini sağlamaktadır. Cihazın fişini prize takmak ve ağa bağlanmak, NAS cihazını kullanmak için yeterli olmaktadır. Kurulumu ve kullanımı kolay olan NAS cihazlarında, ağ erişimi için ayrıca bir program yüklemeye gerek duyulmamaktadır.

İdeal NAS Yedekleme Çözümleri

Yıprandırılmış veriler her geçen gün büyümekte olup eski çözümler yeterli olmamaktadır. Güvenilir, hızlı yedekleme ve kurtarma hizmeti sunan NAS cihazları, güçlü veri bütünlüğü sağlamaktadır. Bir sürücü arızasına karşı NAS cihazları her zaman emniyetli olmaktadır. Gerekli eylemleri sağlayan NAS yedekleme çözümleri, ağ ve donanım kaynaklarını verimli bir şekilde kullandırtmaktadır.

Birçok sektör için etkili olan NAS cihazları, büyük kurumlarda ve küçük işletmelerde hızla yaygınlaşmaktadır. Veriler yetkili kullanıcılar ve müşteriler için merkezi bir konumda depolanmaktadır. Son derece hızlı olan NAS, düşük maliyetlerden satın alınmaktadır. Doğru sabit diskin kullanılması ile birlikte en iyi deneyim gerçekleştirilmektedir. Muhteşem rekabet avantajları, NAS yedekleme cihazları ile sağlanmaktadır.