Qnap Yedekleme Satış Merkezi Ankara

Qnap Yedekleme Satış Merkezi Ankara

Qnap yedekleme son zamanda fazlası ile tercih edilen birçok depolama hizmetin bünyesinde barındıran ve avantajlar sunan dosya tabanlı bir sistemden oluşmaktadır. Bu depolama sistemini epox soft firmasından rahatlıkla satın alabilirsiniz. Bu depolama kanalı birçok işi kısa zamanda çözüm sağlayarak herhangi bir sıkıntı da verilerin kaybolmasını engelleyen bir ağ sistemidir. Bu sistem sayesinde veriler çok uzun süreler boyunca sistemde saklana bilmektedir. Epox soft satış merkezi sayesinde Qnap kolaylıkla satın alınabilecek ve aynı zamanda istenilen sorulara da cevap desteği sağlanmaktadır.

Qnap Yedekleme Satın Alınırken Neden Tercih Edilmeli?

EpoxSoft Firması verdiği hizmet ve kalite ile çok ön planda olan bir firma olmaktadır. Yanında kişilerin herhangi bir sorun ile karşılaştığı zaman müşteri temsilcileri sayesinde direkt iletişime geçilmektedir. Verdikleri hizmetler sayesinde birçok alanda kendini tanıtan bir firma olmaktadır. Satın alma işlemlerinde de oldukça hızlı seri bir şekilde hareket etmektedir. Aynı zamanda kurulum aşamasında da firma rahatlıkla yardımcı olmaktadır. Böylece müşterilerin herhangi bir mağduriyetinin önüne geçilmiş olmaktadır. Bunların yanında Qnap yedekleme sayesinde veriler hiçbir şekilde kalitesini kaybetmeden yedeklenebilmektedir.

 Qnap Yedeklemenin Avantajları

 Bu uygulama kişiye her yerde ve her koşulda ulaşım desteği sağlamaktadır. Bunların yanında birçok cihazla uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Düşük maliyetli şekilde oluşmaktadır. Aynı zamanda çapraz platformları desteklemektedir. Bu ağ kanalının merkezileştirilmiş depolama sistemleri vardır. Aynı zaman da kişiler birden fazla cihazlar ile dosya paylaşımlı hızlı bir şekilde sağlayabilmektedir. Multimedya dökümlerine rahatlık ulaşabilmektedir. Herhangi bir koşulda oluşabilecek deprem, yangın gibi faaliyetlerde de verilerin kaybolmasını önleyerek her şeyi kayıt altına almaktadır. Uzun ömürlü olarak işlemler sağlanabilmektedir. Akla takılacak herhangi bir soru epox soft firmasına sorulduğu zaman bu firma rahatlıkla bilgi vermektedir.

Qnap Yedeklemeye Uzaktan Girmek Mümkün mü?

 Bu yedekleme sistemine uzaktan erişim sağlamak oldukça mümkündür. Bilinmesi gereken, pin kodu ve kullanıcı adı olmaktadır. Kişi isterse mobil uygulaması ile isterse başka bir cihazdan epox softan satın aldığı Qnap yedeklemeye rahatlıkla girebilmektedir. Böylece kişi istediği zaman istediği yerden verilere ulaşabilmektedir. Bu işlemler epox soft mağazasından satın alınırken epox soft yetkilileri tarafından bilgilendirilmektedir. Kişi uzaktan da cihaza rahatlıkla bağlanmış olmaktadır. İstediği zaman verileri de uzaktan yükleye bilmektedir. Bu sistem her cihaza uyumlu bir şekilde çalışmaktadır. Bu sebepten dolayı da herhangi bir sıkıntı ile karşılaşılmaktadır. Kurulum bittikten sonra program bilgisayarda görülecektir. Böylece yedekleme oldukça kolay olacaktır.

Qnap Yedekleme İşleminde Dosya Paylaşmak Mümkün mü?

 Bu işlemde dosya paylaşmak oldukça kolay olmaktadır. Kişi isterse birçok platformda ve cihazda dosyalarını ya da verilerini rahatlıkla paylaşabilmektedir. Bunun için yapılması gereken tek şey güvenli araçlar ile gerekli bilgileri girerek programa bağlanmaktır. Daha sonrasında oldukça basit bir şekilde paylaşım ya da senkronize işlemi başlatılmaktadır. Oluşabilecek herhangi bir durumda aciliyet olduğu zaman verirler hem kolay bir şekilde elde edilir ve paylaşım sağlanmaktadır.

 Qnap Yedeklemede Güvenlik Nasıl Sağlanmaktadır?

 Yedekleme işlemlerinde oldukça üstün şifreleme teknolojileri kullanılmaktadır. Bu teknolojiler sayesinde hiç kimse verilere yetkisiz bir şekilde girememektedir. Bu şekilde oluşabilecek herhangi bir virüse ya da kötü ve sıkıntı oluşturabilecek yazılımlardan da bu güvenlik sistemi rahatlıkla korumaktadır. Verileri sadece yetkilendirilmiş şifreyi bilen kişiler girebilmektedir. Böylece kullanıcı güvenlik düzeyini en üst sırada tutmaktadır. Burada yere alabilecek sorunları epox soft firmasında rahatlıkla bilgi alabilirsiniz. Bu firma her türlü desteği kullanıcıya vermektedir.

Qnap Yedekleme Kurulum ve Yapılandırma İşlemi Nasıl Olmaktadır?

 Epox soft firmasından alınan Qnap yedekleme sistemi öncelikle cihazın üzerinde herhangi bir disk olmadan çalışma sağlanmaktadır. Cihaz açıldıktan hemen sonra bir ses vermektedir. Bundan sonra program çalıştırılarak cihaza tanıtılmaktadır. Program cihazı tanıtıldıktan hemen sonra yapılandırma işlemi başlamaktadır. Bu şekilde aygıta yazılımlar yüklenmektedir. Aygıta yazılımlar yüklendikten sonra elle kurulum işlemi bitmektedir. Daha sonra akıllı kurulum yardımı ile şifre ve kullanıcı adı girilmektedir. Böylece bilgiler çok uzun süre ve güvenli bir şekilde saklanmaktadır. Girilen adı ve pin den sonra ağ sistemi ayarlanarak hizmetler sunulmaktadır.

 Qnap Yedekleme Satış Fiyatları Epox Soft Firmasında Nasıldır?

 Yedekleme satış fiyatları epox soft firmasında her bütçeye uygun olabilecek şekilde bulunmaktadır. Böylelikle kişiler uygun bütçeler ile verilerini en güvenli şekilde yedekliye bilmektedir. Burada yer alacak fiyatlar kullanıldığı yere kapladığı alana güvenlik boyutlarına ve buna benzer birçok konuya göre değişkenlik göstermektedir. Bu konuda epox soft firması rahatlıkla kullanıcılara her sorun ile ilgili yardımcı olmaktadır.

 Veri depolaması oldukça rahat ve kolay süreçlerden oluşmaktadır. Bu sistem satın alındıktan sonra her şey daha kolay bir hale gelerek veriler güvenli bir şekilde yedeklenmektedir. Bunun en büyük nedeni verileri oldukça sağlam bir şekilde yapılmasıdır. Bu ağ tabanının oluşturdukları özellikler sayesinde verilerde oluşabilecek sorunların en iyi şekilde önüne geçilmektedir. Böylece kullanıcılar çok rahat bir şekilde bu sistemi kullanabilmektedir.