Ubiquiti Unifi Ac Hd

Ubiquiti Unifi Ac Hd

Ubiquiti Unifi Ac Hd

Model Stok Kodu; ST 01-KD0099 UAP-AC-HD

UAP-AC-HD
UAP-AC-HD-5

Ubiquiti UniFi AC HD Wi-Fi ağınızı Ubiquiti Networks UniFi Kurumsal Wi-Fi Sisteminin bir parçası olan UniFi HD Erişim Noktası ile oluşturun. UAP-AC-HD, iç / dış mekan, yüksek performanslı 802.11AC Wave 2 çift bantlı erişim noktasıdır ve 2533 Mbps’ye kadar çıkış hızı ve maksimum 122 metreye kadar çıkış hızı kapasitesine sahiptir. 802.11AC Wave 2’den yararlanmak için sıfırdan tasarlanan UAP-AC-HD, benzersiz çok kullanıcılı destek sağlar.

Unifi access point ürünleri aynı zamanda iç ortam wifi dağıtıcı olarakda kullanılabilir.

Bu ürünün bir alt versiyonu UniFi Ac Pro Modelidir. Bir üst versiyonu ise UniFi ACP XG ürünüdür.

UniFi ac hd ürünü çok sayıda kullanıcının WiFi’a bağlandığı Okul, AVM, Kampüs, Hastane gibi kurumlar için idealdir. Unifi 802.11ac Wave 2 MU ‑ MIMO (Çok Kullanıcılı, Çoklu Giriş, Çoklu Çıkış) teknolojisine sahip, UniFi ac hd en çok tercih edilen özellikleri ise 2.4 Ghz ve 5 Ghz ile birlikte 500 kullanıcı kapasitesi ve 802.11ac teknolojisine sahiptir.

Unifi Network Kontroller ile Çalışır

  • Ağlarınızı Tek Bir Kontrol Düzleminden Yönetin
  • Sezgisel ve Sağlam Yapılandırma, Kontrol ve İzleme
  • Uzaktan Ürün Yazılımı Yükseltme
  • Kullanıcılar ve Konuklar için kısıtlama
  • Misafir Portalı / Access Point Desteği

Ubiquiti Unifi Ac Hd Özellikleri

802.11ac Wave 2 Desteği: Bu erişim noktası, 802.11ac Wave 2 standardını destekleyerek yüksek hızlı kablosuz bağlantılar sağlar.

Çift Bant Desteği: 2.4 GHz ve 5 GHz frekans bantlarında çalışabilme özelliği, cihazların optimum performans için uygun bantı kullanmasına olanak tanır.

4×4 MU-MIMO (Multi-User, Multiple Input, Multiple Output): Birden çok cihazın aynı anda veri iletebilmesini sağlar, böylece daha fazla cihaz eş zamanlı olarak bağlanabilir ve daha iyi performans elde edilebilir.

Çok Yüksek Veri Hızları: Yüksek veri hızları, hızlı dosya transferleri ve sorunsuz medya akışı için uygun bir çözüm sunar.

Gigabit Ethernet Portları: Hızlı kablolu bağlantı için bir veya daha fazla Gigabit Ethernet portu bulunabilir.

802.3at PoE+ Desteği: Power over Ethernet (PoE) özelliği sayesinde, cihazın hem veri hem de güç için tek bir Ethernet kablosu üzerinden beslenmesine olanak tanır.

UniFi Controller Entegrasyonu: Ubiquiti’nin UniFi Controller yazılımı ile yönetilebilir. Bu, ağ yapılandırmasını kolaylaştırır ve erişim noktalarının merkezi bir şekilde yönetilmesini sağlar.

Çeşitli Güvenlik Özellikleri: WPA/WPA2 ve diğer güvenlik protokollerini destekler, ağ güvenliğini sağlamak için çeşitli seçenekler sunar.