Ubiquiti Unifi Ac Lr Access Point

Ubiquiti Unifi Ac Lr Access Point

Ubiquiti Unifi Ac Lr

Ubiquiti UniFi AC LR Access Point Wi-Fi ağınızı UniFi Kurumsal WiFi Sisteminin bir parçası olan UniFi Ac LR Access point ile genişletin. UniFi AC LR Access Point, 183 metreye kadar menzil ile 1317 Mbps’ye kadar hız yapabilen kapalı, uzun menzilli 802.11ac çift radyo access pointtir.

Model Stok Kodu; ST 01-KD0104 UAP-AC-LR

Unifi ürünleri genellikle Oteller, Cafeler, Restoranlar, Barlar, Kampüs ve Hotel gibi alanlarda kullanılıyor Gelişen AC teknolojisi cihazlar artık gelişmiş bir Access Point cihazına ihtiyaç duyuyor. 

Ubiquiti unifi ac lr ürünü aynı zamanda iç ortam Wifi dağıtıcısı olarakta kullanılanbilinir.

Bu ürünün bir alt versiyonu UniFi Ac Lite Modelidir. bir üst versiyonu ise UniFi Ac Pro Modelidir.

Özellikleri:

  • Eşzamanlı Çift Bant İşlemi
  • 867 Mbps’ye varan hızlara sahip 5 GHz Bant
  • 450 Mbps’ye kadar hıza sahip 2,4 GHz Bant
  • 183 metreye (600 fit) kadar menzil

UniFi AC LR ürünü çok sayıda kullanıcının WiFi’a bağlandığı Okul, AVM, Kampüs, Hastane gibi kurumlar için idealdir UniFi AC LR En çok tercih edilen özellikleri ise 200 kullanıcı kapasitesi, 2.4 Ghz ve 5 Ghz bant genişliği, Profesyonel Roaming özelliği, 183 Metre kapsama alanı ve daha bir çok özelliği ile UniFi AC LR Modeli en çok tercih edilen access pointtir.

Unifi Network Kontroller ile Çalışır

  • Ağlarınızı Tek Bir Kontrol Düzleminden Yönetin
  • Sezgisel ve Sağlam Yapılandırma, Kontrol ve İzleme
  • Uzaktan Ürün Yazılımı Yükseltme
  • Kullanıcılar ve Konuklar için kısıtlama
  • Misafir Portalı / Access Point Desteği

Ubiquiti Unifi Ac Lr Özellikleri

802.11ac Desteği: Yüksek hızlı kablosuz bağlantılar için 802.11ac standardını destekler.

Tek Bant veya Çift Bant Desteği: 2.4 GHz veya 5 GHz frekans bantlarında çalışabilme özelliği.

Teknoloji: MU-MIMO (Multi-User, Multiple Input, Multiple Output) ve OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access) gibi teknolojilerle birden çok cihazın aynı anda veri iletebilmesini ve ağın daha etkili kullanılmasını sağlar.

Gigabit Ethernet Portu: Hızlı kablolu bağlantı için bir veya daha fazla Gigabit Ethernet portu.

UniFi Controller Entegrasyonu: Ubiquiti’nin UniFi Controller yazılımı ile yönetilebilir. Bu, ağ yönetimini kolaylaştırır ve merkezi bir konumdan erişim noktalarını kontrol etmeye olanak tanır.

Çeşitli Güvenlik Özellikleri: WPA/WPA2 ve diğer güvenlik protokollerini destekler, ağ güvenliğini artırmak için çeşitli seçenekler sunar.

Uzun Menzil (LR) Tasarımı: Daha geniş bir kapsama alanına sahip olması, uzak noktalarda bile daha iyi performans sağlamayı amaçlar.

Power over Ethernet (PoE) Desteği: PoE özelliği sayesinde, veri iletimi ve cihazın güç alımı için tek bir Ethernet kablosu kullanılabilir.