Asustor Yedekleme Satış Merkezi Ankara

Asustor Yedekleme Satış Merkezi

Asus tarafından kurulan Asustor markası adını Asus ve Storage(depolama) kelimelerinin bir araya gelmesinden almıştır. Asustor ağa bağlı depolama yapan ve video izleme çözümleri geliştiren yenilikçi bir markadır. Bu markanın geliştirmiş olduğu istasyon sayesinde yedekleme sorunu ortadan kalkmaktadır.

 Dijital ortamdaki verileri depolamanın en güvenilir yollarından biri de asustor adı verilen cihazdır. Geniş uygulama yelpazesi, 7/24 aktif olan indirme asistanı ve sessiz çalışma modu ile asustor yaşamı kolay hale getiren bir yeniliktir. Bu cihaz kullanıcılarına dijital ortamlar için geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Asustorun hizmetlerinden biri de çoklu mobil uygulama desteğinin varlığı olarak ifade edilir. Ankara’da bulunan Epoxsoft yazılım bilgisayar şirketinden en yeni ve orijinal Asustorları satın almak için bilgi alınabilir.

Asustor Tercih Etme Nedenleri

Teknoloji geliştikçe bilgi ve veri kullanımı artmaktadır. Artan ihtiyaçlara cevap vermek için çeşitli makineler geliştirilmektedir. Bunlardan biri de Asustordur. Asustorlar sayesinde güvenli bir ortamda verilerin saklanması ve iş maliyetinin azaltılması amaçlanmaktadır. Asustorlar hem işletmelerin hem de bireylerin işini kolaylaştıran dijital varlıklardır.

Asustor cihazları RAID teknolojisini en üst seviyede kullanarak verilerin korunmasına destek olmaktadır. Çeşitli platformlar arasında dosyaları sorunsuz bir şekilde paylaşma ve kullanılan işletim sistemine bakılmaksızın NAS cihazına kolaylıkla bağlanabilmeyi sağlar. Mobil sistemdeki uygulamalar iOS ve Android ile eşleştirildiğinde, Asustor’un özel EZ Connect&trade adı verilen teknolojisi, NAS cihazındaki verilere hemen her yerden erişilmesini sağlar.

Asustor NAS cihazları VMware, Citrix ve Hyper-V gibi sanal ortamlarda da kullanılmaktadır. Bu cihazlar NFS ve iSCSI kullanımını destekleyerek SAN için bir alternatif sunar. Esnek ve bütçeye uygun depolama çözümleri sunan Asustor NAS cihazlar dijital ortamların vazgeçilmez gereklilikleri arasında yer alır. Asustor cihazlarının satışını ve desteğini veren Ankara’daki Epox Soft firması aracılığı ile bu dijital aygıtlara sahip olmak mümkündür.

 Asustor İle Veriler Güvende

 Asustor dijital platformlardaki belge ve dosyaların kaybolmasını önleyerek verileri güvence altına alır. Bu cihazlar sayesinde iyi bir kullanıcı deneyimine sahip olunabilir. Asustor önemli bilgileri koruyarak verileri saklayan ve onların yedeklemesi için çözümler üreten bir sisteme sahip olmaktadır. Bu sistem Backup Plan ve Apple Time Machine yedekleme hizmetlerini aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Windows PC veya Mac üzerinden bir ASUSTOR NAS cihazına kolayca yedekleme yapılabilmektedir. Güvenlik adına en uygun konfigürasyonu tercih etmeyi sağlar.

 Asustor Nas cihazları verileri depolamak için farklı alternatifler sunmaktadır. Bu alternatiflerden biri de Nas üzerinde yer alan verileri başka cihazlara yedekle yapmanın mümkün olmasıdır. Asustor Nas cihazlarının yedeklemeyi destekleyen diğer elemanları bulut, Rsync, harici hard disk ve FTP olarak belirtilmektedir. Bunlar sayesinde istenmeden gelişen olaylar sonrasında veriler hızlı bir şekilde kurtarılabilmektedir. Verilerini güvenle depolamak isteyenlerin www.epoxsoft.com/ sitesini ziyaret etmeleri tavsiye edilmektedir.

 Bulut Depolama Alanı

 Verilerin güvenliğini yüksek standartlarda sağlayan bir uygulamadır. Cihazları maruz kalacakları saldırılara karşı koruyan ADM Defender uygulaması Asustor cihazlarına kurulu olarak gelir. Bu uygulama ile verilere korumalı ve şifreli bir şekilde erişim sağlanmaktadır. Asustor Nas cihazlarında her belge için asgari düzeyde de olsa şifreleme desteği bulunur. Şifreleme sayesinde veriler güvenli bir ortamda gizliliğini korur. Asustor Nas cihazı kaybedilse bile verilere şifreyi bilmeden erişmek mümkün olmamaktadır.

Asustor Güvenlik Önlemleri

 Asustor verilerin güvenliğini sağlarken diğer güvenlik konularında da üzerine düşen görevi yerine getirmektedir. İzleme merkezinin desteği ile tüm verilere göz kulak olmak mümkündür. İşlemler sırasında yaşanan herhangi bir aksaklık halinde İzleme merkezi Asustor kullanıcısına vakit kaybetmeden bilgi vermektedir. Bu sayede verilerin güvenliği koruma altına alınmış olur.

 Asustor’un Sınırsız Potansiyeli

 Asustor’lar önceden kurulu olan uygulamalar ile hizmet vermeye başlamaktadır. Bunun için uygulama merkezine bakarak Asustor’un dikkat çeken diğer özellikleri keşfedilebilir. Uygulama cihazı kişiselleştirilmiş bir cihaz oluşturarak Asustor Nas aygıtının farklı özelliklerinin ön plana çıkmasına olanak sağlamaktadır. Web site oluşturma, dijital ortamlarda ev eğlencesi ya da iş gibi çeşitli alanlarda Asustor’ın uygulama merkezi kişinin ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklerle donatılmıştır.

Enerji Verimliliği İçin Asustor

 Enerji tasarrufu ve sessiz çalışma modu ile Asustor alanındaki en iyi hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak isteyenlerin www.epoxsoft.com/ sitesi ile iletişime geçmeleri önerilmektedir. Asustor ürünleri doğa dostu özellikler ile tasarlanarak geliştirilmiştir. Bu cihazların kullanımları sırasında normal bir bilgisayar veya sunucudan daha az enerji tükettikleri ifade edilmektedir. Gelişmiş özelliklere sahip güç denetimi ile hard diskleri daha etkili bir şekilde yönetmeyi sağlamaktadır. Bu durum enerjiden tasarruf edilmesini sağladığı için elektrik faturalarının az gelmesine ve hard diskinde uzun ömürlü olmasına neden olur.

 Asustor ürünleri doğada minimum iz bırakacak şekilde RoHS standartları göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Bu ürünler geri dönüştürülebilir ambalajlar kullanılarak paketlenmektedir. En yeni Asustor yedekleme cihazlarına sahip olmak için Ankara’daki Epox Soft firması ile iletişime geçin.